Warsztaty dla rodziców

Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU zaprasza rodziców – mamy i ojców – do Klubu Rodzica na bezpłatne warsztaty i spotkania. Podczas warsztatów rodzice będą mogli poznać podstawy metody “komunikacji bez przemocy”, porozmawiać i dowiedzieć się o różnych modelach rodziny, ich słabych i mocnych stronach oraz zastanowić się nad swoją rolą w rodzinie i obowiązującym w niej podziałem obowiązków. Udział w warsztatach to szansa na wypracowanie bardziej satysfakcjonującego podziału zadań w Waszej rodzinie oraz możliwość poznania i wypróbowania skutecznych sposobów komunikacji swoich potrzeb i oczekiwań. A wszystko to w miłej, bezpiecznej atmosferze, przy wsparciu doświadczonych trenerek.

Zajęcia odbędą się w lutym i marcu 2013 roku w Krakowie. Więcej informacji oraz zapisy można znaleźć na stronie: www.plineu.org/rownowaga

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności.
  • My na Facebooku